submenu

Verenigingen - Cultuur

Bestuur Cultuurraad Kraainem
 

Voorzitter

Liliane Hertens
residentie De Lelie
Karterstraat 13 bus 7
3070 Kortenberg
tel 02 720 53 57
liliane.hertens@telenet.be

Ondervoorzitter

Magda Calleeuw
Tereyckenlaan 10
1950 Kraainem
gsm 0477 48 82 55
calleeuwmagda@hotmail.com

 

Secretaris

Karla Willegems
Stokkelstraat 10
1950 Kraainem
gsm 0495 617 902
karla.willegems@orbius.be

Penningmeester

Kurt Tengrootenhuysen
Kraaienweg  2
1950  Kraainem
gsm 0474 614 474
all.it.can.be@telenet.be

Logistieke Ondersteuning

Pascal DEMEY
Vinkenlaan 30
1950 Kraainem
gsm :0498.730.228
pascal.demey1@telenet.be

 

Aangesloten verenigingen

OKRA Trefpunt 55+
Kraainem

Waarnemend lid

Yvonne Polenus
Kleine Bergstraat 11 A
1932 Sint-Stevens-Woluwe 
gsm 0486 505 724
yvonne.polenus@telenet.be

Koninklijke Fanfare
’Kunst en Vrijheid‘ Kraainem

Lucien Verheyden
A. Lenaertsstraat 41
1950 Kraainem
tel. 02 305 58 22
lucien_verheyden@telenet.be

Davidsfonds Kraainem

Annemie Nijs - De Muynck
Berkenhof 10
1933 Sterrebeek
tel. 02 720 87 83
josnijs.amdm@skynet.be

WIJNROUTE

Helmut De Vos
Luchtvaartlaan 50/5
1150 Sint-Pieters-Woluwe
tel. 0473 655 316
wijnroute@telenet.be

Oudervereniging Kraainem
Nederlandstalige Basisschool

Voorzitter: Siska Hallemeesch
GBS
Emiel Bricoutlaan 61
1950 Kraainem
email: oudervereniging.kraainem@gmail.com

Muziek & Beweging Kraainem

Pascal Demey
Vinkenlaan 30
1950 Kraainem
tel. 0498 73 02 28
pascal.demey1@telenet.be

Hobbyclub Kreativa
Kraainem

Celine Heurckmans
Asterslaan 7
1950 Kraainem
tel. 02 720 44 75

Gezinsbond

Walter Muller
Blauwe Bosbessenlaan 1
1950 Kraainem
tel. 02 767 14 23
mueller.vierin@telenet.be

Postzegelkring Kraainem
Filakra – O. Bonnevalle

Jef Van Eeckhoudt
K. Verhaegenlaan 59
1950 Kraainem
tel. 02 720 67 60

Dinamo

Gilbert Theunis
Zaventemsesteenweg 52
1950 Kraainem
tel. 0477 26 69 75
gilbert_theunis@telenet.be

Librado Socio-culturele Kring

Patrick Blyaert
A. Lenaertsstraat 167
1950 Kraainem
tel. 02 731 64 85
pat.blyaert@telenet.be

vzw CARNAFOLK

Waarnemend lid

Ludo Vangerven
Oudergemselaan 3
1933 Sterrebeek
tel. 02 767 01 93
vzwCarnafolk@hotmail.com
www.carnafolk.be

Aquarelatelier
’GC de Lijsterbes‘

INTERPRETATION.EU

Magda Calleeuw
Tereyckenlaan 10
1950 Kraainem
gsm 0477 48 82 55
calleeuwmagda@hotmail.com

Theatergroep
De Zonderlingen vzw

Hendrik Van Eycken
Zwedenstraat 4 bus 12
1060 Brussel
gsm 0475 72 63 08
hendrikvaneycken@gmail.com
ww.facebook.com/dezonderlingen

Kinderkribbe ‘t Kraaiennestje

verantwoordelijke Evelien Clé
Lijsterbessenbomenlaan 35
1950 Kraainem
GSM 0492 64 96 79

Kommagroep
Hendrik I Lei 17
1800 Vilvoorde
T Komma 02 428 54 92
T VDKO 02 425 74 70
www.vdkomma.be

vzw Bibliotheek Kraainem

Waarnemend lid

lokaal naast zaal Puk
Patronaatstraat 17
1950 Kraainem
info@bibliotheekkraainem.be
www.bibliotheekkraainem.be

Correspondentieadres :
Joost Vanfleteren,
Voorzitter vzw Bibliotheek Kraainem,
p/a Lijsterbessenbomenlaan 3,
1950 Kraainem
joost.vanfleteren@gmail.com